Добредојдовте во
Ди Анголо


Со поглед кон Охридското Езеро, во стариот, раздвижен центар на Охрид "Ди Анголо" ви нуди сместување во апартмани по разумна цена. Под самите апартмани се наоѓа нашата пицерија која нуди голем избор на вкусни јадења, а сите апартмани се опремени со бесплатен Wi-Fi, ТВ со рамен екран и клима уред.


Пица - РесторанСместување


 


 

Најпрепознатлив дел од градот е езерото. Неговото опкружување е прекрасно и поминувањето некое време во кафуле или бар, со поглед кон езеро е добро поминато време во Охрид.

Доколку сте заинтересирани за добар престој, апартмани „Ди Анголо“ ви нуди квалитетно сместување по разумна цена, во стариот, раздвижен центар на Охрид. Одлика за нашите апартмани: извонредна локација, прекрасен амбиент, бесплатен Wi-Fi, ТВ со рамен екран, клима уред итн. Доколку сакате да искусите вкусни јадења, посетете го нашиот "Пица - Ресторан" кој е познат по квалитетот на храната што ја нуди и услугата што ја обезбедува.

Секогаш Добредојдени, Ди Анголо


Погледни Апартмани  Пица - Ресторан  Резервирај 

Погледнете ја нашата понуда


УНИКАТНИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ

Пробајте ги вкусовите на Охрид


pizza
salad
food
home_hotel3_pic9

Нашето мени нуди разновидна вкусна храна која не смеете да пропуштите да ја дегустирате во нашиот "Пица - Ресторан".